MovYard® 1" 6B Spline-as met 2 bouten, aftermarket Parker TB-serie TB0230AM110AAAB hydraulische koppelmotor
Our price doesn't include any taxes, duties or VAT.
Beschrijving
1" 6B Spline-as met 2 bouten, aftermarket Parker TB-serie TB0230AM110AAAB
Hydraulische koppelmotor
Vervangend onderdeelnummer: TB0230AM110AAAB
Specificatie:
Serie: TB
Schacht: 1" 6B Spline
Rotatie: Standaard
Verplaatsing (cm³/omwenteling): 0230
Maximaal vermogen: 11,0 kW (14,8 pk)
Rotatiecode: 0
Schachtcode: 11
Poortcode: M
Montage: SAE "A" 2 bouten
Maximale oliestroom (continu/intermitterend): 45 l/min (12 g/min)/57 l/min (15 g/min)
gpm)
Maximale snelheid: 246 omwentelingen per minuut
Maximale drukverschil (continu/intermitterend): 103 bar (1500 PSID)
/ 138 bar (2000 PSID)
Minimaal aanloopkoppel - continu/intermitterend: 261 Nm (2354 lb in)/
353 Nm (3121 lb in)
Maximale toevoerdruk: 190 bar (2750 PSID)
Montagecode: A
Optiecode: AAAB
Geometrische verplaatsing: 228 cm³/omwenteling (13,9 in³/omwenteling)
Maximaal koppel - Continu/Intermitterend: 316 Nm (2797 lb in)/427 Nm
(3782 lb in)
Optie: Geen verf
Maximale zijdelingse belasting bij de sleutel: 4900 N (1100 lb)
Aansluitingen: 5/16-18 UNC verdeelstuk
Sollicitatie:
Geschikt voor Parker: TB-serie
Conditie: nieuw, aftermarket ***Verwerkingstijd bestelling: 10-15 werkdagen***
1 jaar garantie
Geniet van gemoedsrust met Fab Heavy Parts!
Voor meer informatie over de garantie kunt u onze website raadplegen. garantiebeleid.
Snelle levering
Geschatte levertijd: 3-6 werkdagen.
Geen kernlading
Wij rekenen geen statiegeld voor onze producten.
Veelgestelde vragen
Verzending en levering
Naar welke landen verzenden jullie?
Wij kunnen naar de volgende landen verzenden:
Indonesië, Japan, Maleisië, Filipijnen, Singapore, Zuid-Korea, Thailand, Vietnam
Verenigde Staten
Hoe lang duurt het voordat ik mijn bestelling ontvang?
Geschatte levertijd naar de VS: 3-6 werkdagen;
Geschatte levertijd naar Canada en Mexico: 4-7 werkdagen;
Geschatte levertijd naar Australië: 4-7 werkdagen;
Geschatte levertijd naar Europese landen: 4-7 werkdagen;
Geschatte levertijd naar Aziatische landen: 3-5 werkdagen.
Retouren en terugbetalingen
Hoe kan ik een product retourneren?
Om uw retourzending te voltooien, hebben we een kassabon of aankoopbewijs nodig.
Stuur uw aankoop alstublieft niet terug naar de fabrikant.
Stappenplan voor het retourneren van producten Fab Heavy Parts
1. Retourneren kan binnen enkele seconden via ons retourportaal.
Stappen na goedkeuring van uw retourverzoek:
2. Het oorspronkelijke aankoopbedrag wordt terugbetaald.
Hoe lang duurt het voordat ik mijn terugbetaling ontvang?
Betaalmethoden
Wat voor betaalmethoden accepteert u?
Wij accepteren alle gangbare creditcards, PayPal, Google Pay, Apple Pay, Shop Pay en betaalpassen.
Belastingen of heffingen
Ontvang ik douane-/invoerrechten?
GETUIGENISSEN
I.H.
Uit de VS
Geweldige prijs en past perfect op mijn 844 Lull, plus snelle verzending.
M.L.
Uit de VS
Heel erg goed en ik heb het heel snel ontvangen. Hartelijk dank.
L.F.
Van de EU
R.P.
E.S.
Stel een vraag
MovYard® 1" 6B Spline Shaft 2 Bolt Aftermarket Parker TB Series TB0230AM110AAAB Hydraulic Torque Motor - Fab Heavy Parts
MovYard
Hydraulische koppelmotor
Specificatie:
Serie: TB
Schacht: 1" 6B Spline
Rotatie: Standaard
Rotatiecode: 0
Schachtcode: 11
Poortcode: M
Montage: SAE "A" 2 bouten
gpm)
/ 138 bar (2000 PSID)
353 Nm (3121 lb in)
Montagecode: A
Optiecode: AAAB